Контраст
Шрифт
В НАНГУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми логістичного забезпечення складових сектору безпеки і оборони України та шляхи вирішення»
НАВС

Всеукраїнська науково-практична конференція  (25 квітня 2024 року) «Актуальні проблеми логістичного забезпечення складових сектору безпеки і оборони України та шляхи вирішення» кафедри логістики підрозділів факультету логістики Національної академії Національної гвардії України

 

Згідно плану наукової роботи Національної академії Національної гвардії України 25 квітня 2024 року кафедрою Логістики підрозділів факультету логістики Національної академії Національної гвардії України було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми логістичного забезпечення складових сектору безпеки і оборони України та шляхи вирішення».

 

Головною метою було виявлення проблемних питань забезпечення службово-бойової діяльності військових формувань та правоохоронних органів.

 

Науково-практична конференція проводилась за напрямами:

1.     Пріоритетні напрями розвитку наукових, організаційних, нормативних та методичних основ технічного та тилового (логістичного) забезпечення службово-бойової діяльності військових формувань та правоохоронних органів.

2.     Удосконалення системи технічного та тилового (логістичного) забезпечення службово-бойової діяльності військових формувань та правоохоронних органів.

3.     Міжвідомча взаємодія та взаємовідносини складових сектору безпеки та оборони щодо функціонування системи технічного та тилового (логістичного) забезпечення при спільних діях.

4.     Роль і місце економічних наук у розв’язанні проблем технічного і тилового (логістичного) забезпечення службово-бойової діяльності військових формувань та правоохоронних органів.

5.     Проблеми закупівель і постачання матеріально-технічних засобів для потреб військових формувань та правоохоронних органів.

6.     Проблеми розроблення, експлуатації, модернізації озброєння, військової, спеціальної техніки для потреб військових формувань та правоохоронних органів.

7.     Проблеми експлуатації та відновлення озброєння, військової, спеціальної техніки  військових формувань та правоохоронних органів.

8.     Методи і засоби випробування, оцінювання і контролю характеристик та показників озброєння і військової, спеціальної техніки військових формувань та правоохоронних органів.

9.     Пріоритети наукової проблематики у галузі технічного забезпечення службово-бойової діяльності військових формувань та правоохоронних органів.

10. Удосконалення системи матеріально-технічного забезпечення службово-бойової діяльності військових формувань та правоохоронних органів.

11. Результати наукових досліджень по удосконаленню технічного  забезпечення службово-бойової діяльності військових формувань та правоохоронних органів.

12. Проблеми модернізації зразків ракетно-артилерійського озброєння і автобронетанкової техніки.

13. Моделі та методи підвищення ефективності застосування озброєння, військової і спеціальної техніки.

 

За підсумками online конференції буде випущено збірник тез доповідей.

 

Для участі в конференції надійшло 26 тез від співробітників 31 наукової установи та організації.

1.        Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”

2.        Головне управління ДСНС у Рівненській області

3.        Департамент запобігання надзвичайним ситуаціям апарату ДСНС

4.        Державний агротехнологічний університет ім. Петра Моторного

5.        Державний біотехнологічний університет

6.        Національна академія Національної гвардії України

7.        Національний університет цивільного захисту України

8.        Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України

9.        Військова частина 3008

10.   Військова академія (м. Одеса)

11.   Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

12.   Національний університет цивільного захисту України, Харківський державний університет харчування та торгівлі.

Учасники конференції обговорили низку актуальних питань щодо забезпечення службово-бойової діяльності військових формувань та правоохоронних органів.

Особливу увагу звернули на питання: оснащення наземними безпілотними комплексами підрозділів сил безпеки та оборони; вдосконалення сухих пайків для забезпечення особового складу сил безпеки та оборони; вдосконалення норм забезпечення речовим та продовольчим майном особового складу сил безпеки та оборони з урахуванням досвіду ведення бойових дій під час відсічі збройної агресії російської федерації та інші питання.  

 

Схожі новини: