Контраст
Шрифт
В ОДУВС обговорили особливості виховання доброчесності у секторі безпеки та оборони під час воєнного стану в Україні
НАВС

7 вересня на базі Одеського державного університету внутрішніх справ був проведений круглий стіл на тему «Особливості виховання доброчесності у секторі безпеки та оборони під час воєнного стану в Україні».

Відкрив захід ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ, який подякував всім за можливість взяти участь в обговоренні питань щодо виховання доброчесності у секторі безпеки та оборони, незважаючи на такий непростий для країни час, та наголосив на важливості проведення подібних заходів.

З вітальним словом виступив заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп‘ятий, який зазначив, що тема даного заходу матиме актуальність не тільки на даний момент, а й на всіх подальших етапах державотворення України. Впровадження, виховання та дотримання принципів доброчесності є одним із фундаментальних чинників ефективного функціонування державних інституцій, євроінтеграції та вагомий індикатор готовності для набуття повноправного членства у Північноатлантичному альянсі.

Також з вітальним словом виступила голова Представництва НАТО в Україні Карен МАКТІР, яка привітала всіх учасників та відзначила великі досягнення України щодо боротьби з корупцією та впровадження доброчесності.

 

В ході роботи круглого столу учасники обговорили міжнародний та вітчизняний досвід впровадження виховання доброчесності у секторі безпеки та оборони.

Надія МІЛАНОВА, керівниця Програми НАТО – Україна з виховання доброчесності (BI), доктор, розповіла щодо взаємодії Програми НАТО з виховання доброчесності з органами сфери безпеки та оборони України, акцентувала увагу на значних досягненнях та перспективах подальшої взаємодії.

 

Марина БАРИНІНА, керівниця Управління формування політики доброчесності у сфері безпеки та оборони Національного агентства з питань запобігання корупції, ознайомила учасників круглого столу з напрямами діяльності Управління формування політики доброчесності у сфері безпеки та оборони НАЗК.

Анатолій ФОДЧУК, начальник Управління запобігання корупції Міністерства внутрішніх справ України, доктор філософії в галузі права, презентував проєкт Кодексу доброчесної поведінки працівників установ МВС України та запропонував учасникам круглого столу його опрацювати і надати пропозиції.

 

Джозеф ДЖУЛАЙ, старший радник з питань боротьби з корупцією Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, розповів щодо стандартів розбудови доброчесності в правоохоронних органах держав-членів Європейського Союзу.

Ясутіс ГРАЖВІДАС, головний менеджер Програми, старший радник з питань реформування сектору безпеки Женевського центру урядування в секторі безпеки (DCAF), доктор, ознайомив учасників з напрямками роботи організації та презентацією щодо викликів для доброчесності під час війни.

Еллен РЬОМІНГ, спеціальний радник відділу з питань доброчесності та належного врядування Центру з питань доброчесності в секторі оборони при Міністерстві оборони Норвегії (CIDS), керівниця Проєкту зі зміцнення доброчесності та професіоналізму в Міністерстві оборони України, надала рекомендації навчальним закладам сектору безпеки і оборони України.

Олена ВОЛОБУЄВА, проректор Донецького державного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, професор, полковник поліції, виступила з презентацією тренінгового центру “Виховання доброчесності” на базі  Донецького державного університету внутрішніх справ.

 

Володимир БЕВЗ, начальник наукового відділу супроводження виховання доброчесності та впровадження передового досвіду у сфері запобігання корупції наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України, полковник, виступив щодо актуальних питань застосування антикорупційного законодавства в умовах правового режиму воєнного стану стосовно військових посадових осіб.

Світлана ФАЙЧУК, уповноважена з антикорупційної діяльності в Одеському державному університеті внутрішніх справ, подякувала  міжнародним партнерам та учасникам круглого столу за активну взаємодію та сприяння у впровадженні виховання доброчесності.

Онлайн участь у заході взяли біля 300 представників системи Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національної гвардії України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких координується та спрямовується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ, Головного сервісного центру МВС, закладів та установ, що належать до сфери управління МВС, закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства оборони України.

За результатами проведеного круглого столу Одеським державним університетом внутрішніх справ будуть підготовлені та направлені рекомендації до Міністерства внутрішніх справ України.

 

ВЗГ ОДУВС

Схожі новини: