Важливі події 2020 у ДЮІ МВС України
0
НАВС
Важливі події 2020 у ДЮІ МВС України

2020 рік був досить важким для кожного й неабияку лепту в це внесла пандемія коронавірусної інфекції. Але ж яскраві та важливі події високосний рік нам теж приніс. Пропонуємо вам згадати їх разом з нами.

Квітень 2020 року приніс у родину Донецького юридичного інституту вирішальну новину про призначення ректора Сергія Сергійовича Вітвіцького.

 

Влітку цьогоріч було створено відокремлений підрозділ Криворізький навчально-науковий інститут Донецького юридичного інституту.

Протягом 2020 року в нашому інституті тривають масштабні ремонтно-відновлювальні роботи аби співробітники та співробітниці, здобувачі та здобувачки вищої освіти почували себе комфортно. Тривають ремонтні роботи в будівлі МЦППП «Академія поліції», повне відновлення у майбутньому гуртожитку для студентів по пр. Нахімова, відновлювальні роботи в головному корпусі за адресою пр. Луніна, 89.

 

 

 

У Донецькому юридичному інституті починає свою творчу діяльність ансамбль барабанщиць. Дебютували дівчата під час присяги курсантів та курсанток 2020 року набору на вірність українському народові.

 

 

Жовтень приніс у скарбницю ДЮІ  ще одну значущу подію. Донецький регіональний науковий центр НАПрН України повернувся на Донеччину й віднині базується у Донецькому юридичному інституті.

18 листопада 2020 року назавжди увійшло в історію Донецького юридичного інституту, адже з того дня відповідно до змін, внесених до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, юридичною адресою інституту стає місто Маріуполь, проспект Луніна, буд. 89.

 

 

Це не всі значні події які приніс нам цей рік, але ми намагалися відмітити найважливіші, які  докорінно змінюють історію нашого закладу вищої освіти.

А ще 2020 рік відзначився й поповненням нашої родини ДЮІ тим, що багато наших співробітників стали батьками надзвичайно гарненьких донечок та синочків.

Ще раз щиросердно вітаємо всіх зі святами. Щасливого нового року, друзі!

Схожі новини:
07:07 28.07.2020
120
Запрошуємо на навчання до ДонДУВС!
Запрошуємо на навчання до ДЮІ!