Контраст
Шрифт
Відбувся випуск курсантів закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій
НАВС

 

Колектив Департаменту освіти, науки та спорту МВС щиро вітає випускників закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України, та закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, із завершенням навчання, здобуттям дипломів бакалавра та отриманням офіцерських звань поліції та служби цивільного захисту.

 

Цьогорічний випуск є гарним показником спроможності системи відомчої освіти реагувати на виклики сьогодення та її стійкості. Ні тимчасова окупація частини території держави, ні постійні обстріли корпусів університетів не змогли зламати бажання наших викладачів передавати свій досвід, а курсантів – здобувати знання та практичні навички.

 

Переміщені заклади вищої освіти успішно відновили освітню діяльність і обов’язково повернуться на деокуповану територію. Зруйновані корпуси,  гуртожитки та стадіони будуть відбудовані за найкращими прикладами сучасних світових університетів.

 

А зараз ми продовжуємо оновлювати зміст відомчої освіти, запроваджуємо нові стандарти відбору і професійного навчання, що є запорукою подальшої ефективної діяльності закладів вищої освіти та сприятиме розбудові України як сучасної демократичної та європейської держави.

 

Вже завтра цьогорічні випускники приступлять до несення служби в умовах воєнного стану. І саме вони визначатимуть, яким буде завтрашній день і обличчя правоохоронної системи та служби цивільного захисту.

 

Переконані, що навіть у найскладніших умовах наші випускники залишаться вірними Присязі та спрямовуватимуть всі свої сили й професійну майстерність для нашої спільної Перемоги!

 

 

Слава Україні!

 

 

Департамент освіти, науки та спорту

Міністерства внутрішніх справ України

Схожі новини: