Контраст
Шрифт
Відновлення через спорт: у ДонДУВС реалізують проєкт МВС для ветеранів війни
НАВС

Спорт відіграє важливу роль у реабілітації ветеранів війни. Спеціальні вправи зменшують біль, покращують рухливість пошкоджених суглобів і м'язів, життєву ємність легень, пришвидшують реабілітацію та знижують ризик розвитку хронічних захворювань. Фізична терапія сприяє відновленню та набуттю нових навичок, відволікає від стресу, допомагає військовим якнайшвидше повернутися до активного способу життя.

 

У межах проєкту МВС України «Дружня підтримка» викладачі кафедри спеціальної фізичної та домедичної підготовки Донецького державного університету внутрішніх справ разом зі здобувачами вищої освіти систематично проводять навчально-тренувальні заняття для ветеранів війни, поліцейських - учасників бойових дій та військових, які перебувають в медичних закладах Кропивницького.

 

Оздоровчий біг, багатофункціональні заняття у сучасних спеціально обладнаних спортивних залах знімають нервову напругу та покращують загальну фізичну форму бійців.

 

«Під час тренувань ми удосконалюємо багато технік. Викладачі університету надають професійні рекомендації. Навантаження збільшуємо поступово.  Завдяки заняттям у мене покращився сон та апетит. Також це можливість спілкування з однодумцями», – зазначив військовий Олександр.

 

Водночас представники ДонДУВС проводять спеціальні заняття з фізичної та арттерапії на базі медичних закладів Кропивницького. Вони подарували лікарням необхідне спортивне обладнання для самостійних занять із військовими та гігієнічні засоби.

 

ДонДУВС запрошує військових та ветеранів війни долучитися до тренувань:

 

легка атлетика – понеділок, п’ятниця (тренер – завідувач кафедри СФ та ДП ДонДУВС кандидат в майстри спорту з легкої атлетики Ігор Шостак);

 

боротьба, бокс – вівторок, четвер (тренери – викладачі кафедри: майстер спорту з боротьби самбо Дмитро Лунгу та майстер спорту з боксу Станіслав Мердов);

 

заняття у тренажерній залі – вівторок, субота (тренер – доцент кафедри, володар 4-го дану чорного поясу з кіокушинкай карате, кандидат в майстри спорту з боротьби самбо Володимир Галімський);

 

спортивна реабілітація на базі лікарні (дипломований фахівець із спортивної реабілітації та ерготерапії Владислав Диченко).

Телефон для довідок: 050-672-67-45.

 

ДонДУВС – Немає Нічого Неможливого!

 

Схожі новини: