Контраст
Шрифт
Військовослужбовці Академії НГУ стали переможцями та лауреатами конкурсу «Молода людина року»
НАВС

Нещодавно відбулось урочисте нагородження переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року».

Участь у церемонії нагородження взяли директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Власенко та заступник голови рай адміністрації Ірина Корнєва. Вони привітали учасників та побажали ніколи не зупинятися на досягнутому. Переможців та лауреатів нагородили пам'ятними статуетками, дипломами департаменту та грамотами адміністрації району.

Так, за вагомі досягнення у різних галузях суспільного життя нагороджено військовослужбовців Академії Нацгвардії.

В номінації «Наукова діяльність» лауреатом стала старший помічник начальника науково-організаційного відділу Академії майор Олена Куруч. Військова у 2022 році захистила дисертацію та здобула ступень доктора філософії в галузі знань «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону». Підготувала багато наукових публікацій за різними напрямками, отримала патент України на корисні моделі.

«Я займаюся науковою діяльністю, беру участь у різноманітних конференціях, пишу наукові статті, тези, проходжу підвищення кваліфікації по своїй спеціалізації. Крім того, достроково захистила дисертацію у 2022 році, що і є вагомим внеском для участі у цьому конкурсі. Звісно дуже приємно і я впевнена, що ми і є тією молоддю, яка формує і розвиває майбутнє нашої України», – ділиться майор Олена Куруч.

В номінації «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти» лауреатом став солдат першого року навчання факультету логістики  курсант Антон Додон. Він отримав 1 та 2 місця у чемпіонатах України та світу з боротьби самбо.

В номінації «Фізична культура та спорт» переможцем став солдат другого року навчання командно штабного факультету курсант Максим Улько. Він отримав 1 та 2 місця у чемпіонатах України та Європи з гирьового спорту. У 2022 році нагороджений нагрудним знаком «За доблесну службу».

В номінації «Громадська діяльність» лауреатом став командир відділення, молодший сержант третього року навчання гуманітарного факультету курсант Олександр Мелащенко. Курсант має подяку від громадської організації «Лемберг Патронус» за надану допомогу постраждалим мешканцям Харківщини внаслідок підриву Каховської ГЕС.

«Я активно займаюся громадською та волонтерською діяльністю, допомагаю нашим військовим та мирному населенню, дитячим будинкам та шпиталям, для військових оголошуємо збори на дрони, генератори та інше.  Звісно сьогоднішня нагорода це стимул йти далі, підкорювати нові вершини та агітувати на це молодь», – розповідає курсант Олександр Мелащенко.

Нагадаємо,  що конкурс «Молода людина року» проводиться Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту з 2001 року. Мета конкурсу – підтримка обдарованої та талановитої молоді, заохочення значних досягнень у різних сферах суспільного життя, нагородження найкращих молодих спеціалістів у галузі виробничої, навчальної, управлінської, громадської та творчої діяльності.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Схожі новини: