Контраст
Шрифт
Військовослужбовці КІ НГУ пробігли 5 кілометрів у пам’ять про Героя України
НАВС

НГУ – це одна велика родина та взаємна підтримка, тому цей забіг не про конкуренцію, а лиш одна з можливостей віддати шану та повагу загиблому Герою України, майору Вадиму Зеленюку, офіцеру бойової групи спеціального призначення Північного Київського територіального управління, який саможертовно віддав життя за суверенітет та незалежність України.

Щоб схилити голову на честь загиблого воїна, до забігу долучилися військовослужбовці Київського інституту НГУ, військових частин Київського гарнізону НГУ, зокрема члени їх родин та мешканці Вишгородської міської територіальної громади. Серед присутніх на події також були почесні гості та родина Героя України.

Юні учасники мали подолати дистанцію у 200 метрів, дорослі та діти старше 16 років – 5000 метрів.

За результатами забігу було визначено по 3 переможці з кожної дистанції різних вікових категорій, яких урочисто нагородили медалями, кубками та спортивним спорядженням. Серед них відзначились військовослужбовці КІ НГУ.

Кононенко Віктор, курсант 2-го року навчання, факультету службово-бойової діяльності – 1 місце (до 30 років).

Гаман Олександр, старший викладач кафедри вогневої підготовки – 2 місце (41-50 років).

Коваленко Денис, курсант 3-го року навчання факультету забезпечення державної безпеки – 3 місце (до 30 років).

Після забігу гостям було запропоновано спробувати свої сили в кросфіт, а саме випробувати комплекс «GREEN», який виконується 5 раундів в бронежилеті вагою 9 кг і передбачає: 200 м бігу, 15 присідань, 10 бурпі з підтягуванням (1 бурпі 1 підтягування), 5 станових тяг (100 кг для чоловіків, 70 кг для жінок) і кеп тайм 15 хвилин. Курсанти факультету забезпечення державної безпеки продемонстрували неабияку стійкість, витривалість та спритність під час виконання вправ.

Спортивну атмосферу заходу доповнили показові виступи представників секцій із дзюдо, баскетболу, скелелазіння та функціонального багатоборства.

Подібні заходи переконують, що не вмирає пам’ять про Героїв, яку ми маємо плекати із вдячністю за можливість жити під мирним небом. Своїми грудьми вони закривають рідну землю від ворожих куль та обстрілів, а наш обов’язок перед ними – зробити все, щоб ці тисячні жертви не були марними, а також продовжувати справу, яку вони любили, продовжувати жити гідно.

Світла пам’ять тим, хто віддав своє життя за Україну та українців. Слава Україні! Героям слава!

22 серпня 2022 року під час відбиття штурмових дій переважаючих сил противника на Донеччині Вадим знищив дві одиниці ворожих бойових машин та чотирнадцять загарбників. А в критичний момент бою, під артилерійським обстрілом, закрив собою побратима, врятувавши йому життя ціною власного, за що й був представлений до звання «Герой України» з удостоєнням ордену «Золота Зірка» – посмертно.

Він був професійним військовим спортсменом. Серед його досягнень – звання майстра спорту із самбо та кандидата в майстри спорту з дзюдо, титули переможця та призера національних першостей, кубків Європи та світу, володар Кубка Президента України з рукопашного бою.

Схожі новини: