Контраст
Шрифт
Викладач ОДУВС став переможцем змагань на Кубок України з таїландського боксу
НАВС

З 5 по 8 жовтня у Львові пройшли змагання на Кубок України з таїландського боксу, які стали останнім етапом відбору та підготовкою до чемпіонату світу, що відбудеться у грудні в Таїланді.

Загалом участь у змаганнях взяли понад 300 спортсменів із 17 областей України, серед яких і викладач кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки Одеського державного університету внутрішніх справ Костянтин Трішин.

Спортсмен вишу виступав у ваговій категорії 60 кг та, провівши два переможні поєдинки проти бійців з Донецької та Одеської областей, посів беззаперечне 1-ше місце. За результатами змагань представники Одеської області вибороли 1-ше загальнокомандне місце.

Ми щиро вітаємо нашого спортсмена з перемогою, бажаємо йому подальших успіхів та підкорення нових спортивних вершин!