Контраст
Шрифт
Всеукраїнський сучасний центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни дорослих і дітей – в центрі уваги психологів НУЦЗ України
Днями начальник кафедри психології діяльності в особливих умовах соціально-психологічного факультету Національного університету цивільного захисту України Наталія Оніщенко відвідала надсучасний центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки від війни Superhumans у Львові.
НАВС

Superhumans – це центр, який безкоштовно надає медичні послуги із протезування, реабілітації, хірургії та лікування посттравматичного стресового розладу. Виробництво протезів для наших захисників відбувається у власній лабораторії, а пацієнти цього центру отримують весь спектр послуг – від психологів першого контакту до протезування з подальшим моніторингом психологічного стану.

Під час візиту до реабілітаційного центру відбулось знайомство з багатокомпонентною системою надання реабілітаційних послуг військовослужбовцям, що втратили кінцівки під час війни. Представниця університету Наталія Оніщенко провела низку зустрічей як з фахівцями центру, які володіють різними видами реабілітації, так і з нашими захисниками, які на базі центру проходять реабілітацію. 

Особливу увагу в рамках візиту було приділено зустрічі з фахівцями психологічного відділення, в межах якої відбулось знайомство з особливостями здійснення психологічної реабілітації військовослужбовців, які проходять протезування в центрі.

Найбільшу зацікавленість викликала чітко відпрацьована, злагоджена система функціонування і взаємодії різних відділень центру та скоординованість дій різних фахівців – членів мультидисциплінарноі команди, які роблять свій внесок в процес реабілітації пацієнтів та їх родин.

Національний університет цивільного захисту України

 

Схожі новини: