З курсантами групи спеціального призначення третього року навчання пройшло заняття з повітрянодесантної підготовки.
Під час заняття курсанти відпрацювали питання укладання людських десантних парашутів та дії в особливих випадках під час стрибка з парашутом.
Протягом заняття курсанти укладали парашути, працювали на стапелях підвісних систем, відпрацьовували вправи щодо сходження парашутистів у повітрі, у разі відмови основного куполу та застосування запасного парашуту.
«Повітрянодесантна підготовка - це не тільки здійснення стрибка з парашутом, вона охоплює психологічну готовність військовослужбовця долати свій страх. Це дає кожному гвардійцю більше впевненості у собі та у своїх діях. Важливо додати, що повітрянодесантна підготовка включає в себе не лише стрибки з парашутом, а й безпарашутне десантування, тобто на місцевості, де гелікоптер не може здійснити посадку. Це включає спуски за допомогою з’ємного бортового обладнання «Адаптер М-1», «Канат», десантування по штурмовому, з використанням альпіністського спорядження. Усе це є дуже важливими навичками для усіх спецпризначенців», - зазначає старший викладач, начальник парашутнодесантної служби полковник Володимир Халеп.
Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ