Контраст
Шрифт
З турботою про ближнього: у ДДУВС запрацював «пункт незламності»
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх cправ облаштували пункт незламності. Він розташований за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26.
НАВС

Під час відключень електроживлення заклад освіти працює на автономному живленні. Тож, сюди можна прийти на випадок зникнення електроенергії, тепла чи води.

 

 

«Обігрітися, відпочити, зарядити мобільний телефон, а також скористатися інтернетом. Приміщення розраховане на достатню кількість людей, інтернет від Starlink, наявні аптечки та запас води», – розповів ректор полковник поліції Андрій Фоменко.

 

 

 

 

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 08:30 до 17:30.

 

 

 

У «пункті незламності» можна попити чаю з солодощами, а малюкам змістовно провести час у дитячому ігровому куточку, тобто відчути атмосферу затишку та турботи.

 

 

Відділ зв’язків з громадськістю

Схожі новини:
13:12 17.02.2022
Патріотичний Міст єдності відбувся у ДДУВС!
«Міст єдності – Україна єдина» – за такою назвою у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбувся захід, приурочений до Дня єднання. До участі в онлайн-зустрічі долучилися представники Міністерства внутрішніх справ, ХНУВС та ДДУ...
06.07.2023
ДДУВС долучився до освітньо-наукового інтенсиву «500 днів супротиву України очима правоохоронців і правозахисників»
У Департаменті освіти, науки та спорту Міністерства внутрішніх справ України провели освітньо-науковий інтенсив «500 днів супротиву України очима правоохоронців і правозахисників». Участь у заході взяли представники Верховної Ради України, Верховног...