Контраст
Шрифт
Загрози аварій на радіаційно-ядерних об’єктах: фахівчиня НУЦЗ України - тренер заходу в Києві, реалізованого в межах Програми підтримки ОБСЄ для України
23 вересня у Києві розпочався тренінг з основ реагування на хімічні та радіаційні загрози у рамках реалізації проєкту «Посилення спроможності України щодо реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з небезпечними хімічними речовинами».
НАВС

Захід реалізовано в межах Програми підтримки ОБСЄ для України. Учасниками тренінгу є профільні співробітники ДСНС та ДСПУ, а також залучені представники апарату територіального органу,  до повноважень якого належить питання організації (координації) заходів радіаційного захисту населення, та підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ) Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

В першій групі слухачів з питань радіаційної безпеки -  фахівці з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської та Львівської областей, а також представники Консультативної місії Європейського Союзу.

Зустріч розпочалася з привітання Старшої спеціалістки проєктів Програми підтримки ОБСЄ для України -  Анни Предвічної. У відкритті тренінгу також взяв участь Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС Віктор Вітовецький.

 

Як тренер, заступниця начальника кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України  - Марина Чиркіна-Харламова, ознайомила присутніх із загрозами, пов'язаними з аваріями на радіаційно-ядерних об'єктах, а також привела характеристику факторів ураження.

Національний університет цивільного захисту України

Схожі новини: