Contrast
Letter
Засідання науково-практичного круглого столу в Одеському державному університеті внутрішніх справ
НАВС
Засідання науково-практичного круглого столу в Одеському державному університеті внутрішніх справ

15 жовтня в Одеському державному університеті внутрішніх справ було проведено засідання науково-практичного круглого столу з обговорення проблемних питань оперативно-розшукової діяльності Національної поліції України.

 

 

Науковий захід відкрив ректор університету кандидат юридичних наук В’ячеслав Аброськін, який наголосив, що реформування системи правоохоронних органів України в умовах формування громадянського суспільства, розбудови правової держави та адаптації національного законодавства до законодавства Європейського Союзу вимагає постійного наукового супроводження цих процесів, висуває на порядок денний нові дослідницькі завдання та пріоритети, що потребують сучасних методологічних підходів. Особливо актуалізується потреба в дослідженні правових та організаційно-тактичних засад оперативно-розшукової діяльності Національної поліції України як складової системи правоохоронних органів, та її діяльності з протидії злочинності взагалі. Цьому сприятиме постійний обмін науковими здобутками, розробками та думками.

 

У заході взяли участь завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності Національної академії внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Сергій Тіхонов, декан факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції кандидат юридичних наук, полковник поліції Володимир Дулгер, завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення ОДУВС майор поліції Карен Ісмайлов, завідувачка кафедри кримінального процесу вишу Ганна Тетерятник, а також науково-педагогічні працівники кафедри оперативно-розшукової діяльності.

Під час зустрічі обговорювалися проблемні питання нормативно-правового забезпечення діяльності оперативних підрозділів Національної поліції України.

 

 

Разом з цим, завідувачем кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Кареном Ісмайловим було продемонстровано інноваційний освітній інструмент «Віртуальний огляд місця події», за допомогою якого здобувачі вищої освіти можуть опанувати навички проведення оглядів місця подій за різними категоріями кримінальних правопорушень, знаходячись як в навчальному класі, так і дистанційно. При цьому, віртуальне середовище злочину змодельоване максимально наближено до реальних умов, що створює почуття безпосередньої присутності на місті злочину.

Разом з цим, Карен Ісмайлов представив проєкт поліцейської інформаційно-аналітичної системи, за допомогою якої працівники правоохоронних органів зможуть накопичувати та аналізувати оперативно значущу інформацію в сучасному геопросторовому вигляді, що забезпечить більш швидке та якісне реагування та профілактику злочинності.

 

У свою чергу, генерал поліції третього рангу Сергій Тіхонов довів до учасників заходу основні наукові напрацювання кафедри оперативно-розшукової діяльності Національної академії внутрішніх справ.

Результатом засідання науково-практичного круглого столу стало окреслення найбільш проблемних питань теорії і практики оперативно-розшукової діяльності Національної поліції України, які потребують ґрунтовного наукового опрацювання.

ВЗГ ОДУВС

Схожі новини: