Контраст
Шрифт
Застосування безпілотних апаратних комплексів: факультатив у ДДУВС
Практичне заняття щодо проблемних питань застосування БпАК під час здійснення огляду місця події за фактами ракетних обстрілів цивільних об’єктів проведено для курсантів випускних курсів усіх спеціальностей.
НАВС
Caption

Захід організовано кафедрою кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС спільно зі слідчими та фахівцями відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області.

Caption

Увагу здобувачів зосереджено на особливостях організаційного етапу діяльності слідчо-оперативної групи від моменту надходження інформації про ракетний обстріл, створенні та складі міжвідомчої слідчої групи, заходах особистої безпеки, залученні додаткових сил та засобів, формах зовнішньої та внутрішньої взаємодії підрозділів Національної поліції з представниками ДСНС, СБУ, вибухотехнічними підрозділами, саперами, судово-медичними експертами, спеціалістами з питань озброєння, кінологами.

Пілот (оператор) БпАК 1 класу капітан поліції Вадим КОЛОМІЄЦЬ продемонстрував тактику використання безпілотного апаратного комплексу на навчальному полігоні «Розслідування воєнних злочинів», акцентував увагу на можливостях здійснення дорозвідки та попереднього огляду місця падіння уламків ракети у цивільній забудові із використанням криміналістичних методів орієнтуючої, оглядової, вузлової і детальної відеозйомки, а також тепловізійного обладнання.

 

 

Caption
Caption

Безпосередньо на навчальному полігоні фахівці відділу криміналістичного забезпечення, спільно з старшим викладачем кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань підполковником поліції Денисом ЮР’ЄВИМ акцентували увагу на особливостях фіксації у протоколі огляду місця події факту залучення пілота (оператора) БпАК до слідчої дії та результатів застосування безпілотного літального апарату під час огляду місця події з метою можливостей подальшого використання отриманих даних в якості доказів у кримінальному провадженні.

Проведення практико-орієнтованого навчального заняття сприяло поглибленому засвоєнню питань, пов’язаних з організацією, тактикою і методикою проведення огляду місця події із використанням безпілотних апаратних комплексів, а також дозволило опрацювати питання забезпечення заходів особистої безпеки учасників слідчих дій в умовах воєнного стану.

 

 

Caption
Caption
Caption

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини:
25.11.2022
Обговорили перспективи юридичної клінічної практики в Україні
У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ проведена Всеукраїнська науково-практична конференція за темою «Юридична клінічна практика: становлення, сучасний стан та перспективи розвитку».
15:00 26.11.2021
Жінки-лідерки – молоді ДДУВС: «Завжди будьте впевнені у тому, що робите!»
Мотиваційній форум «Жінки-лідерки» сьогодні відбувся у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Участь у заході взяло понад 300 учасників в онлайн та офлайн-форматі. Докладніше про форум – у нашому матеріалі.