Контраст
Шрифт
Здобули досвід та нові знання у сфері психологічної підтримки
Під час ознайомчої практики курсанти першого курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Національної академії Державної прикордонної служби України відвідали декілька установ, де взяли участь в різних заходах та здобули нові знання.
НАВС
Під час ознайомчої практики курсанти першого курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Національної академії Державної прикордонної служби України відвідали декілька установ, де взяли участь в різних заходах та здобули нові знання.
Курсанти завітали до Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області, де поліцейські психологи розповіли про особливості психологічної підтримки поранених колег та їхніх сімей, про методи реабілітації та особливості роботи з дітьми. Курсанти також дізналися про програму психологічної підтримки «Рівний – Рівному», яка вже близько трьох років допомагає правоохоронцям Хмельниччини. На завершення зустрічі курсанти завітали до Музею органів внутрішніх справ Хмельниччини, де ознайомились з історією та сьогоденням правоохоронної системи краю.
Також курсанти-психологи відвідали громадську організацію «Інститут психосоматики і травмотерапії». Фахівці інституту розповіли курсантам про ризики та особливості роботи практичного психолога, методики та техніки подолання ПТСР (посттравматичного синдрому), методики щодо адаптації військовослужбовців. Курсанти освоїли ізраїльську методику «BASIC Ph», яка сприяє подоланню стресу та відновленню внутрішньої стабільності.
Під час відвідування Хмельницького національного університету курсанти ознайомилися з роботою кафедри психології та педагогіки. Майбутні психологи відвідали кабінет психофізіологічного дослідження, ознайомилися з тестовими програмами, побували в кабінеті релакс-терапії, денс-терапії, відвідали Хмельницький психологічний центр. Родзинкою візиту стали корисні поради про обов’язки військового психолога, особливості сімейної психології та цікаві випадки психологічного консультування від доктора психологічних наук Євгена Потапчука.
Не менш цікаво було дізнатися про діяльність Центра психологічної підтримки «Ор Шалом» у Хмельницькому благодійному фонді «Хесед Бешт». Колектив центру організував курсантам екскурсію, ознайомив з історичним надбанням закладу та цікавими традиціями. Курсанти взяли участь у тренінгах «Забезпечення толерантності у взаємовідносинах» та «Символ-драма», пропрацювали «Протокол стихії», ознайомилися з окремими психологічними інструментами («Сила мого імені» з елементами нейрографіки), сучасними ізраїльськими практиками і техніками надання психоемоційної підтримки та терапевтичної допомоги («Хібукі-терапія»).
Схожі новини: