Контраст
Шрифт
Здобувачі ДДУВС вибороли 5 медалей на чемпіонаті з дзюдо
У Дніпрі пройшов чемпіонат області з дзюдо серед юніорів. У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів віком до 21 року.
НАВС
Caption

У змаганні взяли участь представники Дніпра, Кривого Рогу, Камянського, Синельникового, Нікополя та Павлограда.

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ представляли 12 здобувачів вищої освіти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, ННІ права та інноваційної освіти та факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. У першому блоці чемпіонату боролись спортсмени у вагових категоріях 55 кг, 90 кг, 100 кг та понад 100 кг.

Caption

Дзюдоїсти ДДУВС вибороли 4 медалі: Анастасія Тарнапольська отримала перше місце в абсолютній ваговій категорії, Юлія Толмачова (до 78 кг), Дмитро Кірнос (до 55 кг) та Давид Височин (до 100 кг) посіли третє місце.

Caption

У другому блоці боролись юніори інших вагових категорій. Бронзову медаль у категорії до 73 кг виборов Олександр Яковлєв – незабаром спортсмен братиме участь у чемпіонаті України з дзюдо у Києві.