Контраст
Шрифт
Золото, срібло та бронзу здобули спортсмени ЛДУВС імені Е.О.Дідоренка на змаганні серед силовиків
НАВС

Учора, 12 лютого, в м.Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат ГУНП з гирьового спорту. 19 команд, більше ніж 100 представників територіальних відділів поліції Луганщини, Головного Управління та курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка змагалися у двох змагальних вправах – поштовх (двома гирями загальною вагою 48 кілограмів) та ривок (гирею вагою 24 кілограми).

За результатами змагання у командному заліку наші спортсмени посіли 3 місце. Курсант 1 курсу Олексій Шевченко у ваговій категорії до 78 кг отримав золото, а курсант 1 курсу Олексій Голоднік став срібним призером (вагова категорія 63 кг).

Вітаємо наших спортсменів і їх тренера викладача кафедри фізичної та спеціальної підготовки Тараса Губаренка з чудовими результатами та зичимо й надалі лише високих досягнення на ниві українського спорту.