Contrast
Letter
Студенти ДонДУВС вдосконалили навички надання домедичної допомоги при масивних кровотечах
НАВС

 

Старший сержант військової частини 301, інструктор з бойової підготовки Олег Тертичний провів бінарне заняття «Надання допомоги пораненим у разі масивних кровотеч» для студентів і студенток факультету підготовки фахівців права, управління та економічної безпеки Донецького державного університету внутрішніх справ.

 

Військовий поділився власним досвідом і розповів про випадки та поранення, які трапляються під час бойових дій. Зокрема, він акцентував увагу на командній роботі рятувальників, ефективній комунікації з постраждалими, їхніми рідними та колегами.

 

Здобувачі та здобувачки вищої освіти практично відпрацювали техніки зупинки масивної кровотечі, зокрема самодопомогу та надання допомоги пораненому. Також вони набули базових навичок першої допомоги при травмах, переломах та ушкодженнях внутрішніх органів, які можуть спричинити критичну втрату крові.

 

Для навчання використали спеціалізовані засоби зупинки масивних кровотеч, тренажери-імітатори поранень турнікети, бандажі та інші засоби порятунку.

 

Захід організувала викладачка кафедри спеціальної фізичної та домедичної підготовки ДонДУВС Оксана Кабіцька.

 

Схожі новини: