Доєдналися до обговорення зазначеної проблематики понад сто молодих дослідників і дослідниць з різних куточків нашої держави.
Перед початком події учасників привітав ректор Львівського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець.
«Я переконаний, що у цьому залі – майбутнє української науки. Приємно, що дедалі більше молоді долучається до таких заходів та прагне працювати для розвитку нашої держави. Дякуємо Захисникам та Захисницям, завдяки яким маємо змогу сьогодні проводити цю конференцію. Бажаю усім учасникам плідної роботи, цікавих дискусій та нових ідей», – підкреслив очільник вишу.
Модерувала захід проректорка університету Ольга Балинська.
Конференція передбачала обговорення за чотирма напрямами.
Здобувачі вищої освіти розглянули фундаментальні елементи коду української нації.
Приділили увагу й правам, свободам, законним інтересам та обов’язкам громадян України в умовах воєнного стану.
Визначили також проблеми протидії злочинності під час війни.
Крім того, йшлося про загрози для нашої держави та шляхи їхнього подолання.
Пленарне засідання розпочалося з окреслення проявів патріотизму та незламності українців в умовах повномасштабного вторгнення.
Учасники дослідили погляди науковців та медійників щодо механізмів захисту прав українських військовослужбовиць.
Охопили у своїх виступах і роль кураторів навчальних груп у сфері національно-патріотичного виховання молоді.
Стосувалися виступи й проявів колабораціонізму у сучасних умовах, а також міжнародних ініціатив щодо боротьби із нелегальною торгівлею зброєю під час воєнного стану.
Йшлося і про роль кримінального аналізу в оперативно-розшуковій діяльності. Також обговорили аспекти розвитку воєнної криміналістики в Україні.
У рамках засідання доповідачі ділилися думками щодо способів протидії торгівлі людьми під час війни.
Крім цього, презентували дослідження впливу булінгу на моральний стан підлітків та методи його подолання.
Зосередилися зокрема й на значенні ДНК-ідентифікації в оперативно-розшуковій діяльності та інноваційних інструментів у системі державного фінансового контролю.
Насамкінець дискусії торкнулися сучасних тенденцій правового регулювання криптовалюти в Україні та ролі електронних послуг у нашій державі під час війни.
До наукової конференції долучилися здобувачі вищої освіти Львівського, Дніпровського та Донецького державних університетів внутрішніх справ, Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Національної академії внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Львівського національного університету імені Івана Франка, Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Національного університету «Львівська політехніка», Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного університету «Одеська морська академія», Університету економіки та права «КРОК», Університету Короля Данила та Маріупольського державного університету.
За підсумками заходу учасники проаналізували основні аспекти побудови та функціонування громадянського суспільства в умовах війни.