Contrast
Letter
Від норм Конституції – до свідомих дій: студенти ДонДУВС долучилися до правового воркшопу
НАВС

Криміналістика – це не лише суворі протоколи, а й мистецтво аналітики та командної роботи. Саме тому курсанти та курсантки Донецького державного університету внутрішніх справ взяли участь у практичних заняттях на теми «Види версій та планування розслідування» і «Тактика огляду місця події».

 

Координаторкою заходів виступила доктор юридичних наук Ольга Ковальова.

 

Для практичного відпрацювання завдань учасників розподілили на чотири команди – «Експертний десант», «Адепти Гросса», «Тактичний маневр» та «Мисливці за версіями». Кожна група отримала умовну кримінальну подію, розробляла можливі версії, визначала пріоритети, складала план слідчих дій і планувала тактику огляду місця події.

 

Крім того, з метою розвитку взаємодії курсанти виконували динамічні вправи з м’ячем та передавали «речові докази» живим «трубопроводом» без допомоги рук, що дало змогу відпрацювати швидкість координації, командну взаємодію й лідерські навички.

 

На завершення команди перейшли до візуалізації своїх стратегій: кожна група презентувала модель розслідування, у межах якої детально проаналізувала основні версії, визначила чітку послідовність дій і розкрила специфіку огляду місця події, окремо виокремивши «критичні точки», що можуть вплинути на успіх справи.

 

За підсумками інтенсивної роботи найкращий результат продемонструвала команда «Експертний десант», яка здобула заслужену перемогу.

Схожі новини: